Sádrokartonové akustické řešení

Bojujete s hlukem od sousedů nebo zvenčí? Pak využijte sádrokartonové akustické řešení, které nežádoucí hluk praktickým způsobem minimalizuje. Provádíme montáže akustických předstěn za pomoci sádrokartonových desek. S vhodně navrženou skladbou docílíme vynikajících výsledků.

  • Použití modrých akustických sádrokartonových desek
  • Konstrukce realizované z jedné strany
  • Možnost doplnění izolace

Sádrokartonové akustické řešení je v našem podání zhotoveno od A až do Z. Důmyslný systém skladby, možnost užití ostatních izolačních materiálů pro snížení hluku a čisté zakončení. Sádrokartonové desky využitelné pro snížení hluku budou ve vašem interiéru představovat další ze stěn, kterou si z estetického hlediska upravíte k obrazu svému. Nová stěna je na první pohled k nerozeznání od těch ostatních, její vlastnosti vám však budou velkým přínosem.

Minimalizujte hluk za pomoci sádrokartonového akustického řešení zlepšujícího bytové podmínky obecně. Správnou skladbu akustických desek realizujeme nejenom v rodinných domech a bytech, ale také v komerčních prostorách. Zkrátka tam, kde je to zapotřebí. Důraz kladený i na ty nejmenší detaily při montáži je výsledkem plnohodnotné funkčnosti.