Sádrokartonové podhledy

Sádrokarton je praktickým, univerzálním a všestranným stavebním materiálem, který je ideální volbou pro realizaci podhledů. Je lehký, při práci s ním nevzniká příliš odpadu a díky řezání lze vytvořit stropní plochy libovolného vzhledu. Sádrokartonové podhledy jsou jednou z našich specialit. Rychlé a esteticky propracované řešení, které se hodí do libovolného prostoru.

  • Jídelny
  • Obývací pokoje
  • Kuchyně
  • Koupelny

Snížení stropu za pomoci sádrokartonového podhledu přináší spoustu výhod. V první řadě jde o designově propracovaný prvek interiéru. Do podhledu lze integrovat bodové osvětlení a pohodlně skrýt jakoukoliv kabeláž. V závislosti na volbě konkrétního typu desek lze podhledy vybudovat i ve vlhkém prostředí, popřípadě mohou mít protipožární vlastnosti.

Provádíme kompletní realizace sádrokartonových podhledů. To znamená, od A až do Z. Vše započne vhodným návrhem, který bude korespondovat s vašimi představami a vzhledem místnosti. Následuje instalace sádrokartonového roštu, rozmístění elektroinstalace a montáž sádrokartonových desek, včetně jejich finální úpravy.

Využijte sádrokartonové podhledy ke zvelebení vlastní domácnosti nebo kancelářských prostor. Vytvoříme vám podhledy z desek šité doslova na míru, které spojují praktičnost s estetičností.