Sádrokartonové podkroví

Utvořte ze staré půdy nový obytný prostor, kde se vám bude žít dobře. Proměňte půdní prostory v obyvatelské místnosti. Sádrokartonové podkroví je cestou, jak takového cíle dosáhnout. V rámci realizace si poradíme s libovolným sklonem střechy, různým členěním, zakomponovanými prvky a plochami. Sádrokartonové desky v podkroví jsou přínosem v mnoha směrech.

  • Esteticky čisté a přesné řešení
  • Možnost využití v rámci izolace střechy
  • Vytvoření dalších designových prvků interiéru

Dobře vytvořené sádrokartonové podkroví se vyznačuje dlouhou životností a náležitou ekologičností. Zhotovíme vám podkroví z desek, při jehož realizaci vznikne minimum stavebního odpadu. Sádrokarton lze v rámci podkroví využít také k vytvoření nejrůznějších příček, přepažení půdního prostoru a podobně.

Sádrokartonové podkroví nebude díky nízké hmotnosti přetěžovat krov objektu. Disponovat může protipožární odolností a přínosnými akustickými vlastnostmi. Povrch sádrokartonu může být hladký, ale i strukturovaný po aplikování finální vrstvy. Meze se v tomto směru nekladou.

Nechte si utvořit sádrokartonové podkroví na míru, u něhož můžeme zachovat i viditelné trámy a jiné designové prvky. Podkroví ze sádrokartonu vám zhotovíme v novostavbě i postarším objektu v případě rekonstrukce. Spolehněte se na profesionální a komplexní služby šité na míru.