Sádrokartonové protipožární řešení

Sádrokartonové desky jsou vyráběny v mnoha variantách provedení, včetně protipožární verze. Tento typ stavebního materiálu je využitelný všude tam, kde to předepisuje například technická dokumentace nebo stavební projekt. Sádrokartonové protipožární řešení podporuje bezpečnost daných prostor hlavně při vzniku jakéhokoliv požáru.

  • Desky obsahují krystalizovanou vodu
  • Přispívají ke zpomalení vzniklého požáru
  • V sádrokartonových deskách jsou použity i další přísady a sklená vlákna

Protipožární sádrokartonové desky jsou upotřebitelně třeba při opláštění tepelně namáhaných částí krbových vložek. Realizace provádíme pouze z certifikovaných desek, které se vyznačují požadovanými vlastnostmi a mají ty správné reakce na vzniklý požár.

Díky snadné opracovatelnosti jsme schopni vytvořit jakékoliv bytové prvky a plochy z protipožárního sádrokartonu. Součást požárně odolných konstrukcí je zárukou odpovídající bezpečnosti. Tento do jisté míry „automatický hasící přístroj“ přispívá k minimalizaci vzniklého požáru a zpomaluje jeho šíření.

Nechte si vybudovat sádrokartonové protipožární řešení tam, kde je to zapotřebí. Od návrhu, přes montáž nosných prvků, až po realizaci správných desek a jejich finální začištění.