Sádrokartonové šikminy

Sádrokartonové desky jsou vhodné nejenom pro rovné střechy, ale také pro realizaci šikmin, ať už jde o rekonstrukci nebo úmyslné úpravy nového interiéru. Sádrokartonové šikminy nabízí bohaté možnosti využití, a to především v půdních prostorách. Sádrokarton je lehkým materiálem, který nezatěžuje střechu. Zároveň je dostatečně tvárný, takže je možné zrealizovat šikminy v libovolných místnostech.

  • Sádrokarton je ideální pro úpravu podkrovních prostor
  • Minimální odpad a potřeba tmelení
  • Ideální řešení v rámci akustické a tepelné izolace

Sádrokartonové šikminy v našem podání, to je komplexní činnost od A až do Z. Vše přesně zaměříme, navrhneme, připravíme, dodáme potřebný materiál a zrealizujeme až po finální začištění. Díky letitým zkušenostem a vhodné technice vám vytvoříme sádrokartonové šikminy doslova na míru.

U sádrokartonových šikmin se není třeba jakkoliv omezovat. Desky je možné řezat a přizpůsobovat danému prostoru, popřípadě vytvářet atypické designové prvky. V rámci šikmin ze sádrokartonu je pomýšleno i na precizní zapracování kolem střešních okem. Překážkou nejsou ani členitější prostory. Sádrokartonové šikminy, to je suchý proces výstavby spojený s rychlostí, variabilitou a přidruženými výhodami.

Nechte si od nás vytvořit šikmé plochy ze sádrokartonových desek, které dokonale zapadnou do vašeho interiéru. Postaráme se o vaše krásné a útulní bydlení díky tomuto flexibilnímu a variabilnímu stavebnímu materiálu.