Sádrokartonové stropy

Sádrokartonové stropy dokáží skrýt vše nevzhledné nad vašimi hlavami. Ideální řešení, které slouží pro uložení kabeláže, rozvodů vzduchotechniky, bodové osvětlení nebo izolace. Sádrokartonové desky utváří esteticky čistý a jednoduchý vzhled bez nutnosti dalšího náročného opracování.

Provádíme kompletní realizaci sádrokartonových stropů, které mají dlouhou životnost a jsou upotřebitelné v interiéru a exteriéru.

  • Rastr z odpovídajících profilů
  • Montáž sádrokartonů
  • Finální začištění

Sádrokarton je ideálním řešením také z pohledu minimálního zatížení stropu. Desky jsou tak vhodné nejenom do novostaveb, ale i postarších domů v rámci rekonstrukce. Poradíme si s jakýmkoliv prostorem. Vhodný typ sádrokartonu lze využít i u stropů v koupelně.

Vylepšíme vaše původní stropy s pomocí sádrokartonových desek. Díky navržené stropní konstrukci můžete získat prostor nejenom nad SDK deskami, ale také ideální způsob odhlučnění a izolace. Navrhneme vám sádrokartonové stropy šité na míru vašim potřebám a provedeme profesionální realizaci od A až do Z. Volbou vhodných sádrokartonových desek lze docílit požadovaných vlastností, ať už z hlediska protipožární ochrany nebo vlhkosti.

Sádrokartonové stropy, to je cesta k dokonalému stropu bez prasklin, nerovností a podobných neduhů. Využijte našich profesionálních služeb a nechte si zrealizovat sádrokartonové stropy.